QSVUDLHEAT10​

Podkład HEAT gr. 1,55 mm - Quick-Step

32.90 zł / m2

329.00 zł za komplet

297,50 zł za opakowanie

Ilość
1 paczka
10 m2

Dostępność: W magazynie Koszt dostawy: Darmowa dostawa (sprawdź szczegóły)
Opis produktu

Podkład pod panele winylowe HEAT Quick-Step 

Podkład QuickStep HEAT jest dedykowany dla paneli winylowych Quick-Step z kolekcji Alpha oraz Flex. HEAT jest odpowiednim podkładem dla pomieszczeń, w których występują wahania temperatur. Podkład HEAT zapewnia solidne podłoże pod panele winylowe.

PODKŁAD HEAT:

  • wyrównuje wahania temperatur.
  • zapewnia doskonałą izolację akustyczną i redukuje skrzypienie, które rozlega się podczas chodzenia po podłodze.
  • odpowiedni zarówno do systemu ogrzewania i chłodzenia

DLACZEGO PODKŁADY QUICK-STEP?

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

Oszczędza mnóstwo czasu i wysiłku. Podkład Quick-Step jest wyposażony w pasek samoprzylepny i zintegrowaną folię przeciwwilgociową. Łatwo i równo rozwija się na podłożu, sprawiając, że montaż jest bardzo prosty.

DOSKONAŁA OCHRONA PRZEZ WILGOCIĄ

Zintegrowana folia przeciwwilgociowa dokładnie zabezpiecza podłogę przed zawilgoceniem od podłoża.

TRWAŁE POCHŁANIANIE DŹWIĘKÓW

Podkłady Quick-Step zachowują swoją początkową grubość przez wiele lat. Można mieć pewność, że będą zawsze pochłaniać dźwięki w pomieszczeniu, w którym są zastosowane i w pomieszczeniu poniżej.

IDEALNE DO SYSTEMU UNICLIC

Wszystkie podkłady Quick-Step zapewniają stabilne podłoże, które chroni system Uniclic przed ciężkimi meblami i dużymi, krótkotrwałymi obciążeniami, na przykład przez wysokie obcasy.

ELIMINUJE NIERÓWNOŚCI

Podkład Quick-Step stwarza solidną i równą podstawę dla nowej podłogi.

NADAJE SIĘ NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Dzięki wysokiej jakości podkładowi Quick-Step połączenie podłogi laminowanej z ogrzewaniem lub chłodzeniem podłogowym nie jest żadnym problemem.

Oryginalny podkład, z którym zachowujesz gwarancje na panele Quick-Step

Dane techniczne
  • Producent Quick-Step
  • Wymiary 1 m x 10 m
  • Grubość 1,55 mm
  • W opakowaniu 10 m2
  • Ogrzewanie podłogowe Tak
  • Zastosowanie Panele winylowe
  • Współczynnik oporu cieplnego 0,01 [m2K/W]
Produkty powiązane
Opinie

Napisz opinię

17 lat doświadczenia

Doskonale znamy rynek wykończeniowy, dlatego naszą misją jest świadczenie Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenia sprawia, że proces doradztwa owocuje korzystnym zakupem i 100% satysfakcją klienta.

Bogata oferta

Bogaty asortyment to propozycja dla każdego, kto pragnie dopełnić swoje wnętrza funkcjonalnymi, ale i niezwykle estetycznymi produktami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne, podłogi każdego rodzaju, sztukaterię oraz akcesoria wykończeniowe

Fachowa pomoc

Nasi doradcy stale poszerzają swoją wiedzę na temat najnowszych trendów, nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla wykończenia każdego domu. Zawsze chętnie służą pomocą, zaprezentują Państwu walory poszczególnych produktów oraz zaproponują najkorzystniejszą cenę

Markowe produkty

W ofercie posiaday produkty wiodących marek takich jak: Quick-Step, Barlinek, Pergo, Parador, Porta, Dre, czy Voster. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów niezbędnych do wykończenia Państwa wymarzonego domu lub mieszkania.