Włączone filtry:
  Ogrzewanie podłogowe
  Metoda montażu

  Panele podłogowe szare 

  Dla wielu ludzi stoją one na pierwszym miejscu w przypadku wybierania podłóg do domu. Szare panele podłogowe pasują do wielu stylów - w sklepie fachura.net znajdziesz takie, które bez żadnego problemu dopasujesz do swojego wnętrza. Istnieje wiele sposobów na dobrą aranżację - możesz dzięki nim urządzić salon, kuchnię lub sypialnię w stylu skandynawskim, retro, minimalistycznym lub w klimatach klasycznych. A kto wie, może odnajdziesz swój własny, niepowtarzalny styl? Stań się dla kogoś źródłem inspiracji!

  Panele podłogowe szare - uniwersalizm i klasyczne piękno

  Teraz już widzisz, że szare panele podłogowe odnajdują się doskonale w każdym wnętrzu. Okazują się one na tyle uniwersalne, że nawet w przypadku nagłej potrzeby zmiany pomieszczenia, są one wyborem doskonałym. Z pewnością można je polecić osobom, które chętnie kombinują z wyglądem mieszkania - nie ma znaczenia, czy projektujesz wnętrza profesjonalnie, czy też amatorsko. Panele podłogowe tego rodzaju odnajdują się zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach. Jak już wcześniej wspomniano - są one uniwersalne. Kolejnym atutem jest także atrakcyjna cena. Ich prostota w wykonaniu nadaje im szlachetności, nie uświadczysz przy nich przerostu formy nad treścią. Przesyt idzie w związku z wysoką ceną, a tego przecież chcesz uniknąć. Jeżeli jesteś zainteresowany, to warto odwiedzić stronę fachura.net!

  Szara podłoga i kontrast to najlepsi przyjaciele

  Białe ściany kochają szarą podłogę. Na tym jednak się nie kończy, ponieważ czerwone ściany lub ciemniejsze odcienie mebli również będą pasować w przypadku paneli podłogowych tego typu. Dzięki temu podłoga będzie idealnie komponować się z resztą wyglądu Twojego pomieszczenia. Pamiętaj, że wybór stylu oraz koloru podłogi ma duży wpływ na późniejsze możliwości aranżacji. Zignorowanie tego aspektu może narazić Ciebie na wysokie koszty związane z przemodelowaniem domu oraz jego akcesoriów. Dlatego tak ważne jest zadbanie o dobrą podłogę.

  Panele podłogowe szare odnajdą się doskonale z wszelkimi ozdobami z drewna, drewnianymi meblami, dużą ilością obrazów oraz pozostałymi akcesoriami. Dzięki takiemu zastosowaniu Twój dom będzie wyglądał o wiele nowocześniej oraz przytulniej. Wszystko zależy od Twojej kreatywności oraz do jakiego pomieszczenia chcesz je zainstalować!

  Czyszczenie to przyjemność!

  Tego rodzaju panele łatwe są w konserwacji. Bez żadnego problemu dostrzeżesz na nich wszelkie zabrudzenia, a ich powierzchnia pozwoli Ci  na łatwe zmiecenie zabrudzeń. Jeżeli chcesz zabrać się za czyszczenie, to pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim wiedz, że panele lubią wszelkie nakładki, chociażby chodniki. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych otarć, rys oraz zredukujesz w ten sposób gromadzenie się kurzu. Klasyczne panele czyść lepiej na sucho - oczywiście istnieją modele wodoodporne, ale jeżeli nie jesteś pewny co do swojego, to lepiej dmuchać na zimne. Panele wprost kochają regularne odkurzanie lub zamiatanie - sprawia to, że kurz nie przylega do nich mocno i nie miesza się z kropelkami wody lub innych substancji. Tego rodzaju mieszanki trudno jest wtedy oczyścić bez wykorzystania odpowiednich preparatów - a tego chcesz uniknąć. Po za tym, czyszczenie prostą zmiotką jest o wiele szybsze i przyjemniejsze - a jak zapewne wiesz, lepiej jest zapobiegać niż leczyć!

  Panele, a specjalistyczne środki czystości

  Nic nie stoi na przeszkodzie, jeżeli do niewielkiej ilości wody dodasz trochę środka czystości. Pamiętaj jednak, aby nie robić tego zbyt często i TYLKO w sytuacjach, które naprawdę tego wymagają. Zwróć uwagę na to, abyś nie wybrał zbyt silnego środka, ponieważ z jego winy może dojść do przebarwień. Panele mogą też ucierpieć fizycznie - z każdym kolejnym użyciem preparatu, ich wytrzymałość będzie stopniowo zatracana. Istnieją specjalne środki do mycia paneli, jednakże bezpieczniejsze będzie użycie odrobinę octu. Po dedykowane detergenty wejdź na stronę fachura.net. Działalność w swojej ofercie posiada produkty wielu znanych marek - w tym panele oraz akcesoria do nich przystosowane. Nadszedł czas na zmiany - zmiany Twoich pomieszczeń!

  Zaaranżuj swoją kuchnię!

  Jeżeli zdecydowałeś się na przemodelowanie swojej kuchni, to warto wiedzieć, że panele podłogowe szare doskonale imitują drewno lub kamień - wszystko zależy od tego, na jaki wzór oraz odcień się zdecydujesz. Zakup jasnoszarych paneli podłogowych to opcja dla osób preferujących schludność oraz czystość. Ze względu na te właściwości, świetnie odnajdą się w minimalistycznej kuchni - zwłaszcza, jeżeli jest ona niewielkich rozmiarów. Jak widzisz, wcale nietrudno jest uzyskać odpowiednie wnętrze, a i same posiłki będziesz spożywał w o wiele lepszej atmosferze!

  Panele podłogowe w sypialni!

  Kreatywna aranżacja dotyczy także sypialni. Ba! Jest ona tam jak najbardziej pożądana - zakup szarych paneli podłogowych do miejsca, gdzie śpisz to doskonały pomysł. Z racji funkcji, które musi spełniać ten pokój, dobrym rozwiązaniem będzie dopasowanie paneli pod meble, które powinny być w koloru pastelowym. Dzięki temu całość będzie stanowić wrażenie delikatności. W takim pomieszczeniu o wiele lepiej będzie się także wypoczywać - w jasnym wnętrzu o wiele przyjemnie czyta się książki lub ogląda filmy. Szara podłoga znakomicie komponuje się także z ozdobami z porcelany lub kwiatami!

  Zastosowanie paneli podłogowych w salonie!

  Salon to pomieszczenie, w którym przebywasz przez większość czasu. W związku z tym musi ono cieszyć oko oraz przystosowane być do jak najwyższego stopnia relaksu. Warto w takim wypadku wybrać panele podłogowe o szarym odcieniu, ponieważ sprawiają wrażenie porządku oraz swobody. Wiele ekspertów twierdzi, że szary kolor paneli w zastosowaniu projektowym działa uspokajająco. Jest to bardzo wszechstronny odcień - dodaje wyrafinowania oraz stanowi idealne tło dla jasnej kolorystyki.

  Korzyści zdrowotne dla całej rodziny!

  Nie od dzisiaj wiadomo, że źle zaprojektowane mieszkanie odbija się negatywnie na naszym zdrowiu. W nieprawidłowo dobranym wnętrzu Twój czas na relaks nigdy nie będzie satysfakcjonujący. Kolory mają ogromny wpływ na Twoje samopoczucie - to od nich zależy, jak będziesz się czuł. Prosty przykład - świadomość źle dobranego ubrania ciągnie się przez cały dzień. Jeżeli jesteś zmęczony po pracy, to doskonale sprawdzi się zastosowanie szarych paneli wraz z zielonymi ścianami - pozytywnie wpłynie to na atmosferę, która panuje w danym pomieszczeniu. Koniec końców, będzie przekładało się to na Twój nastrój.

  Jasna kolorystyka wpływa pozytywnie na samopoczucie. Żywe i ciepłe kolory motywują do działania oraz planowania działań. Panele mają w tym przypadku istotne znaczenie, ponieważ subtelnie podkreślają charakterystyczne cechy reszty pomieszczenia. Po męczącym dniu w pracy odpowiednio dobrana aranżacja może być zbawienna. W ładnie zaprojektowanym pomieszczeniu szary kolor zadziała jak balsam dla Twojej duszy. Twój wypoczynek będzie stał na zupełnie nowym poziomie. Jak widzisz, różne motywy podłogowe to sposób na nie tylko przepiękne mieszkanie, ale i na wypoczynek! Kupno tego rodzaju paneli otwiera przed Tobą zupełnie nowe doznania!

  Panele podłogowe o szarym odcieniu to po prostu dobry wybór!

  Jak sam widzisz, powyższe panele cechuje szerokie zastosowanie przy wielu projektach mieszkaniowych. Jeżeli planujesz remont lub budowę domu, to jest to aspekt, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Uniwersalność to cecha, która zawsze jest spotykana przy szarych panelach. Jeżeli chcesz utrzymać mieszkanie w surowym stylu, to tego rodzaju panele również zdadzą egzamin. Łatwość w dopasowaniu kolorystyki do szarych podłóg to idealne rozwiązanie dla amatorów w sztuce wnętrzarskiej. Dodatkowym atutem jest fakt, że możesz je dopasować do mebli z ciemnego drewna, lub nawet czarnych - kontrast jest mile widziany! Jedno jest pewne - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia, a zalecane jest eksperymentowanie z wnętrzem. Wnętrzarskie motywy tylko czekają na Twoją kreatywność i na wybrane przez Ciebie panele podłogowe!

  Opinie naszych klientów