Panele winylowe 

Wybór paneli potrafi spędzić sen z powiek. 

Włączone filtry:
  Ogrzewanie podłogowe
  Wodoodporne

  Dlatego na fachura.net oferujemy jedynie wysokiej klasy produkty, które sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom! Panele winylowe słyną ze swojej wszechstronności, którą pokazują nie tylko w domach, ale także w przestrzeniach użytku publicznego. Niezwykle wytrzymałe, odporne i wielofunkcyjne nadadzą Twojemu mieszaniu unikatowości i uroku. Możesz śmiało przebierać w wielu wzorach i kolorach, które wspaniale dopasują się do każdego stylu aranżacyjnego.

  Uniwersalność winylowych paneli nie polega tylko na dużym wyborze wariantów i modeli, ale także na ich niezwykłemu dopasowywaniu się do większości powierzchni. Możliwość zamówienia różnych grubości zapewnia Ci pełne dostosowanie do podłogowego systemu grzewczego, a różnorodność montażu gwarantuje szybkie i łatwe urządzenie wymarzonej podłogi. Niezawodne winylowe panele są wodoodporne dzięki rdzeniowi, który chroni szczeliny przed przedostaniem się jakiejkolwiek wilgoci.

  Winylowe panele – funkcjonalność w najwyższym standardzie

  Jeśli zdecydowałeś się na konkretny wzór lub tłoczenie, a martwisz się, że po upływie paru lat zmatowieją i wypłowieją – już spieszymy z odpowiedzią. Nic z tych rzeczy! Stworzone z gumowych elementów winylowe panele nie ulegają łatwo ścieraniu ani matowieniu. Dodatkowa powłoka ochronna chroni je przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Przy posiadaniu dzieci lub zwierząt, zakup wytrzymałych paneli winylowych będzie strzałem w dziesiątkę!

  Unowocześnij swoje mieszkanie z panelami winylowymi!

  Winylowe panele podłogowe mają także właściwość dźwiękochłonności, która jest bardzo przydatna w wielu domach. Wyciszą całe pomieszczenie i zapewnią wysokiej klasy izolację akustyczną. Plamoodporność i nieprzyciąganie kurzu ułatwia zachowanie czystości w całym pokoju. Winylowe panele są o wiele prostsze w pielęgnacji i regularne odkurzanie oraz mycie wystarczy, aby ciągle wyglądały jak nowe. Dodatkowym atutem jest ich faktura. Są miękkie oraz bardzo przyjemne w dotyku, co czyni chodzenie boso bardziej przyjemnym.

  Chciałbyś zamontować panele w łazience lub kuchni, ale nie wiesz, czy się do tego nadają? Panele winylowe są wprost idealne do trudnych i bardziej wymagających pomieszczeń! Nie tylko poradzą sobie z wszelką wilgocią, ale także stworzą romantyczną i ciepłą atmosferę, która pozwoli Ci się zrelaksować po ciężkim dniu. Udoskonalające Twój metraż sprawdzą się w każdych warunkach i będą Ci towarzyszyć przez długie lata. Jesteś już zdecydowany? Sprawdź naszą ofertę i zamów winylowe panele podłogowe już dziś!