Fachura sklep opinie

Na tej stronie znajdziesz opinie o sklepie Fachura net. Zapoznaj się z nimi i sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nasza ofertę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych klientów – stale poszerzamy ofertę produktów i kategorii. Zobacz, jakie opinie ma Fachura net

Barbara K. 2022-03-01

Nie wiedziałam w jaki sposób dobrać panele do domu aby móc pogodzić zarówno praktyczne podejście do tematu, jak i dobry design. Znalazłam tu panele podłogowe w przystępnej cenie (porównawczo jak w markecie), ale paleta kolorów była o wiele szersza. Zamówienie zrealizowane bez problemu.

Marek S. 2022-02-21

Już dwa razy realizowałem większe zamówienie na sklepie Fachura net. Nie mam żadnych zastrzeżeń – wysyłka terminowa, dobrze zapakowana podłoga, jakość też nie do podważenia. Dla mnie to najlepszy dowód na to, że można zrobić bezproblemowo zakupy.

Justyna 2022-01-17

Dzięki ogromnemu wyborowi zarówno wariantów paneli jak i ich szerokiej kolorystyki złożenie zamówienia na sklepie Fachura net zajęło mi sporo czasu, ale w końcu zdecydowałam się. Jestem zadowolona z jakości produktów, nawet kolorystycznie nie odbiegają od tego, co jest przedstawione w internecie. Dla mnie na plus.

Wojciech 2022-01-11

„Realizacja zamówienia w sklepie Fachura net przebiegła sprawnie i bez większych problemów, więc moja ocena to 5/5. Zdecydowanie polecam właśnie tutaj wyposażyć się w podłogę do mieszkania. Cena adekwatna do jakości, doceniam także pomoc przy doborze kolorów.”