Włączone filtry:
  Producent

  Drzwi Porta ukryte 

  Nowoczesne wzornictwo do mieszkania, które ma powalać odwiedzających wyjątkowością. W myśl zasady mniej znaczy więcej, drzwi ukryte w cudowny sposób wtopią się w ściany naszego mieszkania.

  Ultranowoczesne wzornictwo drzwi Porta ukrytych

  Brak wystających ościeżnic oraz drzwi, które są zlicowane ze ścianą, sprawiają wrażenie, jakbyśmy przenieśli się do futurystycznego filmu science-fiction. Wyjątkowa konstrukcja przemówiła już do niejednego, silnie wpisując się w panujące trendy.

  Gładka biała ściana, z której wyrasta czarna klamka? Chwileczkę, tam są drzwi! Tak mogą zareagować Twoi goście, którzy są u Ciebie po raz pierwszy i nie wiedzieli o tym wyjątkowym akcencie drzwi, których zadaniem jest nie rzucać się w oczy. Jakby przedłużenie samej ściany z jednym delikatnym akcentem w postaci klamki w przeciwnym kolorze. Idealne połączenie minimalizmu z silnym, kontrastującym kolorem.

  Wprawne oko pewnie wychwyci także delikatną szczelinę, okalającą drzwi. Wyjątkowość tego rozwiązania zbiera rzeszę zadowolonych klientów, którzy chętnie dzielą się wiedzą o ciekawym sposobie na unowocześnienie wystroju naszego mieszkania.

  Drzwi w guście klienta

  Drzwi z serii Porta Hide nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie ze standardową bielą dobraną pod kolor ścian. Producent przewidział możliwość samodzielnego malowania lub tapetowania takich drzwi poprzez fabryczne ich zagruntowanie.

  Drzwi Porta ukryte, nazywane są także dyskretnymi. Oprócz nowoczesnych wnętrz mieszkań idealnie sprawdzają się we współczesnych biurach, czy budynkach użyteczności publicznej. Możliwość późniejszego pomalowania w spójnej kolorystyce ścian czyni je naprawdę wyjątkowymi i wychodzącymi naprzeciw oczekiwaniom wymagającego klienta.

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą drzwi Porta, które są naprawdę wyjątkowe w swoim designie, który zachwycił już niejedną osobę.

  Opinie naszych klientów