Drzwi Porta przylgowe 

Rozmaite nazewnictwo dotyczące rodzajów potrafi zrodzić wiele niejasności. Najpopularniejszym rodzajem są drzwi  przylgowe.  Ich konstrukcja nachodzi na zamontowaną ościeżnicę, a same zawiasy są odsłonięte, uwypuklając ich klasyczny charakter. Ponadczasowa klasyka drzwi przylgowych Porta.

Szeroki wybór drzwi Porta, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie idealne dopasowanie stylistyczne do reszty mieszkania. W dzisiejszych czasach dbałość o detale i estetyka, będąca na najwyższym poziomie, to recepta na idealne wnętrze, o którym tak bardzo marzymy.

Drzwi o prostszym stylu z pewnością przypadną wielbicielom nowoczesnych wnętrz o bardziej stonowanych kolorach i ostrych kształtach. Odpowiedni dobór drzwi ma niebagatelny wpływ na charakter naszego mieszkania, więc postarajmy się, aby drzwi porta przylgowe stały się idealnym jego uzupełnieniem.

W trosce o zadowolenie naszych klientów stawiamy tylko na najlepsze produkty. Kupując u nas, z pewnością się nie zawiedziesz jakością naszych drzwi. Asortyment od najlepszych producentów to recepta na udane zakupy.

Prostota montażu i regulacji

W przeciwieństwie do drzwi bezprzylgowych, drzwi Porta przylgowe charakteryzują się nachodzącą krawędzią skrzydła drzwi, na ościeżnicę. W jednym i w drugim rodzaju istnieje możliwość regulacji zawiasów. Łatwość regulacji oraz prostota montażu to cechy, które przemawiają do niejednego klienta.

Drzwi przylgowe z racji swojej konstrukcji, sprawdzą się w domach o bardziej klasycznym stylu. Do niedawna były to najpopularniejsze drzwi na rynku, co świadczy, jak wyśmienita jest to konstrukcja. Charakterystyczne osadzenie drzwi na ościeżnicy wzmaga siłę estetyczną tego elementu, co czyni takie drzwi wręcz idealnymi do pomieszczeń w stylu retro.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą drzwi przylgowych Porta. Z pewnością znajdziesz wyjątkowe drzwi, które odmienią Twoje mieszkanie nie do poznania.

Opinie naszych klientów