Włączone filtry:
  Producent
  Kolekcja
  Grubość
  Klasa ścieralności
  Ogrzewanie podłogowe
  Metoda montażu
  Szerokość
  Wodoodporne
  Długość

  Panele BerryAlloc 

  Wysokiej jakości podłoga – BerryAlloc


  Przed Tobą wymiana starej podłogi na nową? Jesteś w dobrym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości panele podłogowe z modnym wzorem – jodełką. Stawiamy na sprawdzonych i zaufanych producentów, dlatego też oferujemy panele marki BerryAlloc. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością, wytrzymałością, trwałością i łatwością montażu. Marka oferuje różnorodne wzory oraz gamy kolorystyczne produktów, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie u nas podłogę swoich marzeń i bez problemu dostosuje ją do wystroju całego wnętrza. Panele BerryAlloc? Fachura ma w swojej ofercie produkty tej marki!

  Bogata oferta paneli podłogowych marki BerryAlloc

  Kupno paneli podłogowych to prawdziwa inwestycja. Na tym nie warto oszczędzać! Jeśli szukasz podłogi, którą chcesz użytkować przez długie lata, to jesteś w dobrym miejscu. Oferowane przez nas panele marki BerryAlloc są odporne na zarysowania, a także łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Oferujemy produkty w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu znajdziesz u nas zarówno odcienie jasne i ciemne. Jodełka to bardzo modny wzór, który doskonale sprawdza się w wielu stylach wnętrzarskich. Niezależnie od tego, w jakim stylu masz urządzony swój dom, jodełka doskonale wpasuje się w panujący tam klimat.

  W sklepie Fachura zrobisz wygodne zakupy online, a w opisach produktów znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i dane techniczne dotyczące każdego z oferowanego przez nas modeli. Sprawdź, jaka jest klasa ścieralności paneli, metoda montażu i system łączenia. W opisach znajdziesz również informacje dotyczące wodoodporności, metody montażu, ogrzewania podłogowego i gwarancji. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą paneli podłogowych marki BerryAlloc, wybierz swoje wymarzone panele, złóż zamówienie i ciesz się udanym zakupem.