Włączone filtry:
  Ogrzewanie podłogowe
  Wodoodporne

  Panele winylowe szare 

  Czy wiedziałeś, że stale rosnącą popularnością mogą poszczycić się szare panele winylowe?

  Tak, to ten właśnie produkt pasuje do wielu wnętrz! Charakterystyczny, szarawy kolor jest świetnym dopełnieniem dla jasnych i łagodnych odcieni znajdujących się w pomieszczeniu. Produkt znakomicie pasuje do większości pomieszczeń, z których korzystasz na co dzień. Mowa tutaj o salonie, kuchnie, łazience, holu, a nawet sypialni! Warto zaznaczyć, że doskonale imituje on drewno – robią zatem wrażenie zarówno w swoim wyglądzie, jak i... komforcie chodzenia. Uzyskanie unikatowe wnętrza dzięki panelom winylowym szarym nie będzie trudne – w końcu to z ich pomocą istnieje możliwość stworzenia podłogi odpornej na zalania, uszkodzenia oraz wilgoć. Wszystkie szkodliwe czynniki odchodzą w zapomnienie!

  Z szarymi panelami winylowymi uzyskasz wyjątkowe wnętrze!

  Wszystko to dzięki wysokiej klasy materiałowi – polichlorkowi winylu. Charakteryzuje go duża wytrzymałość na uszkodzenia - jest przy tym wysoce odporny nawet na działanie rozpuszczalników! Dzięki temu szerokie zastosowanie znajduje w wielu gospodarstwach domowych, gdzie wykonuje się w końcu różnorodne czynności, tak bardzo szkodliwe dla Twojej podłogi! Warto w tym wypadku postawić na nowoczesne rozwiązania – dzięki szarym panelom winylowym stworzysz wyjątkowy i bezpieczny dom!

  Szare winylowe panele to sposób na nowoczesne pomieszczenie

  Panele winylowe szare to produkt, który po prostu musisz mieć w swoim domu! Wcześniej wspomniany kolor świetnie rozświetla pomieszczenie i tworzy w nim wyjątkowy klimat. Jest również o wiele przytulniejszy w porównaniu do innych odcieni. Czy wiedziałeś, że ten odcień był w dawnych czasach oznaką dobrobytu?

  Biorąc pod uwagę wcześniej wspomniane cechy polichlorku winylu, szare winylowe panele chętnie są wykorzystywane przede wszystkim w kuchniach (nawet aneksach kuchennych!) oraz łazienkach. Nie chłoną przy tym wilgoci, więc są również bardzo łatwe w utrzymaniu. Przetrwają nawet przeróżne usterki związane z wodą – pomimo awarii, podłoga nadal będzie świetnie się prezentowała!

  Wybierz szare panele winylowe do swojego mieszkania!

  Jeśli Twój dom charakteryzuje się spójnym i logicznie stworzonym wnętrzem, to panele winylowe szare tylko podkreślą najważniejsze atuty Twojego domostwa! Przez wielu ludzi uważane są za znakomity kompromis – dzięki nim można uzyskać pożądaną harmonię, nawet przy wariacji wielu kolorów. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w bloku, czy w domku jednorodzinnym. Szare winylowe panele świetnie odnajdą się po prostu wszędzie!