Panele winylowe szare 

Czy wiedziałeś, że stale rosnącą popularnością mogą poszczycić się szare panele winylowe?

Włączone filtry:
  Ogrzewanie podłogowe
  Wodoodporne

  Tak, to ten właśnie produkt pasuje do wielu wnętrz! Charakterystyczny, szarawy kolor jest świetnym dopełnieniem dla jasnych i łagodnych odcieni znajdujących się w pomieszczeniu. Produkt znakomicie pasuje do większości pomieszczeń, z których korzystasz na co dzień. Mowa tutaj o salonie, kuchnie, łazience, holu, a nawet sypialni! Warto zaznaczyć, że doskonale imituje on drewno – robią zatem wrażenie zarówno w swoim wyglądzie, jak i... komforcie chodzenia. Uzyskanie unikatowe wnętrza dzięki panelom winylowym szarym nie będzie trudne – w końcu to z ich pomocą istnieje możliwość stworzenia podłogi odpornej na zalania, uszkodzenia oraz wilgoć. Wszystkie szkodliwe czynniki odchodzą w zapomnienie!

  Z szarymi panelami winylowymi uzyskasz wyjątkowe wnętrze!

  Wszystko to dzięki wysokiej klasy materiałowi – polichlorkowi winylu. Charakteryzuje go duża wytrzymałość na uszkodzenia - jest przy tym wysoce odporny nawet na działanie rozpuszczalników! Dzięki temu szerokie zastosowanie znajduje w wielu gospodarstwach domowych, gdzie wykonuje się w końcu różnorodne czynności, tak bardzo szkodliwe dla Twojej podłogi! Warto w tym wypadku postawić na nowoczesne rozwiązania – dzięki szarym panelom winylowym stworzysz wyjątkowy i bezpieczny dom!

  Szare winylowe panele to sposób na nowoczesne pomieszczenie

  Panele winylowe szare to produkt, który po prostu musisz mieć w swoim domu! Wcześniej wspomniany kolor świetnie rozświetla pomieszczenie i tworzy w nim wyjątkowy klimat. Jest również o wiele przytulniejszy w porównaniu do innych odcieni. Czy wiedziałeś, że ten odcień był w dawnych czasach oznaką dobrobytu?

  Biorąc pod uwagę wcześniej wspomniane cechy polichlorku winylu, szare winylowe panele chętnie są wykorzystywane przede wszystkim w kuchniach (nawet aneksach kuchennych!) oraz łazienkach. Nie chłoną przy tym wilgoci, więc są również bardzo łatwe w utrzymaniu. Przetrwają nawet przeróżne usterki związane z wodą – pomimo awarii, podłoga nadal będzie świetnie się prezentowała!

  Wybierz szare panele winylowe do swojego mieszkania!

  Jeśli Twój dom charakteryzuje się spójnym i logicznie stworzonym wnętrzem, to panele winylowe szare tylko podkreślą najważniejsze atuty Twojego domostwa! Przez wielu ludzi uważane są za znakomity kompromis – dzięki nim można uzyskać pożądaną harmonię, nawet przy wariacji wielu kolorów. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w bloku, czy w domku jednorodzinnym. Szare winylowe panele świetnie odnajdą się po prostu wszędzie!