Panele Quick-Step na schody 

Jesteśmy świadomi, że modyfikowanie aranżacji tyczy się także schodów. 

Panele na schody Quick-Step - idealne pod profil schodowy

One także mają istotne znaczenie, jeżeli pragniesz zyskać współgrające ze sobą wnętrze. W domach jednorodzinnych lub wielopoziomowych schody muszą być stworzone z dobrych jakościowo materiałów. Przy każdym korzystaniu z nich poczucie bezpieczeństwa i równowagi jest najważniejsze.

Muszą być także ładnie zaprojektowane, aby cieszyły oczy domowników na długie lata. Często przy wyborze zapewne zastanawiasz się, czy dane panele będą pasować pod Twoje schody, a co ważniejsze, czy będą zręcznie komponować się z resztą pomieszczenia. Tutaj naprzeciw problemom wychodzą panele od producenta Quick-Step!

Łatwe w montażu i wykazujące dużą odporność na uszkodzenia idealnie dopasują się pod profil schodowy. Dodatkowo nie musisz rezygnować z wyglądu! Dopasuj je dokładnie do twojego wnętrza i nadaj podłodze zupełnie nowy wymiar. Zdajemy sobie sprawę, że wybór paneli jest bardzo ważny - dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wiele kolorów i wykończeń. Montaż możesz wykonać sam bez żadnego problemu. Cena również jest przyjazna portfelowi, a każdy panel sprawdza się na schodach, które są często użytkowane. Dodatkowo stosowany podkład z naszego sklepu pozwoli Ci zachować izolację akustyczną i cieplną. Wszystkie nowe produkty są prezentowane na stronie głównej.

Daj schodom drugie życie, postaw na panele Quick-Step na schody!

Klienci chętnie wchodzą na stronę naszego sklepu, jeżeli szukają profesjonalnych rozwiązań od znanych producentów. Panele Quick-Step na schody to gwarant długoletniej jakości oraz wytrzymałości. Zdobywają one serca naszych klientów – doceniają je przede wszystkim za realistyczne odcienie naturalnego drewna oraz łatwość w przypadku samodzielnego układania. Adekwatna cena do jakości, także ma istotne znaczenie w przypadku wyboru odpowiednich paneli.

Panele Quick-Step na schody bezkonfliktowo dopasujesz do reszty aranżacji. Każdy pojedynczy panel jest odpowiedniej długości oraz szerokości tak, aby korzystanie ze schodów pozbawione było przykrych incydentów. Łatwo dopasowujące się płytki oraz prostota w montażu powodują, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Schody kręte? Wachlarzowe? Jednobiegowe? Dwubiegowe? Tego rodzaju panele staną na wysokości zadania!

Odpowiednio dobrane kolory będą świetnie wyglądać z resztą wnętrza. Pamiętaj, że schody są przedłużeniem Twojej podłogi i odwrotnie – muszą więc ze sobą idealnie współpracować. Twoi domownicy oraz goście nie mogą mieć wrażenia, że znaleźli się nagle w innym pomieszczeniu. Złota zasada mówi o tym, że między podłogą a schodami powinno być delikatne przejście kolorystyczne. Możesz więc wybrać panele delikatnie jaśniejsze lub ciemniejsze. Kolor nie musi być identyczny, ale dobrze by było, jeśli będzie zbliżony do bazowego. Z panelami od Quick-Step na pewno Ci się uda!

Wieloletnie korzystanie ze schodów odbija się poważnie na ich wyglądzie oraz trwałości. Nie ma paneli niezniszczalnych, więc warto zadbać o odpowiednią ich pielęgnację, aby służyły Ci na długie lata. Na naszej stronie znajdują się także środki czystości dedykowane pod panele od producenta Quick-Step. Są one idealnie wyważone – zbyt silnie chemicznie mogłyby spowodować trwałe uszkodzenia oraz stopniowe tracenie koloru. Jak widzisz, wizja idealnych schodów może się ziścić już niebawem!