RW04256C

Grafite RW04256C - Wicanders

347.00 zł / m2

994.63 zł za komplet

994,63 zł za opakowanie

Ilość
1 paczka
2.888 m2

Dostępność: Na zamówienie Koszt dostawy: Darmowa dostawa (sprawdź szczegóły)
Opis produktu

Podłogi drewniane Wicanders Wood Parquet Grafite RW04256C

Bardzo wytrzymałe i trwałe dzięki przełomowym rozwiązaniom produkcyjnym, które definiują tę innowacyjną koncepcję. Jego wytrzymałość jest natychmiast wyczuwalna, podkreślając charyzmę i komfort Twojej przestrzeni na długie lata.

Deska drewniana Wicanders Wood Parquet— funkcjonalna i różnorodna

Nasza kolekcja drewnianych desek podłogowych została starannie dobrana. Mamy tu najbardziej popularne wersje dębu olejowanego i bielonego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Są i deski zabezpieczone lakierem o specjalnie skomponowanej recepturze, aby powierzchnia wyglądała jak surowa; to odpowiedź na trend ceniący sobie naturalność. Odrębne miejsce zajmują parkiety o rustykalnym, postarzanym wyglądzie, z ręcznie obrobionymi sękami i pęknięciami dla lepszego ich wyeksponowania.

Bardzo wytrzymałe i trwałe dzięki przełomowym rozwiązaniom produkcyjnym, które definiują tę innowacyjną koncepcję. Jego wytrzymałość jest natychmiast wyczuwalna, podkreślając charyzmę i komfort Twojej przestrzeni na długie lata.

Dane techniczne
  • Producent Wicanders
  • Kolekcja Wood Parquet
  • Wymiary 1900 mm x 190 mm
  • Grubość 15 mm
  • W opakowaniu 2,888 m2
  • Kolor Ciemnobrązowy
  • Metoda montażu Pływająco
  • Wykończenie 4 stronna V-fuga
  • Gwarancja Dożywotnia
  • Lamelowość 1-Lamelowa
Opinie

Napisz opinię

Poprzedni produkt Sand RW04253C - Wicanders
17 lat doświadczenia

Doskonale znamy rynek wykończeniowy, dlatego naszą misją jest świadczenie Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenia sprawia, że proces doradztwa owocuje korzystnym zakupem i 100% satysfakcją klienta.

Bogata oferta

Bogaty asortyment to propozycja dla każdego, kto pragnie dopełnić swoje wnętrza funkcjonalnymi, ale i niezwykle estetycznymi produktami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne, podłogi każdego rodzaju, sztukaterię oraz akcesoria wykończeniowe

Fachowa pomoc

Nasi doradcy stale poszerzają swoją wiedzę na temat najnowszych trendów, nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla wykończenia każdego domu. Zawsze chętnie służą pomocą, zaprezentują Państwu walory poszczególnych produktów oraz zaproponują najkorzystniejszą cenę

Markowe produkty

W ofercie posiaday produkty wiodących marek takich jak: Quick-Step, Barlinek, Pergo, Parador, Porta, Dre, czy Voster. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów niezbędnych do wykończenia Państwa wymarzonego domu lub mieszkania.