MBH

Multiprotec M-BASE Heat 3w1 gr. 1,5 mm - Arbiton

27,90/m2

223.20 zł za komplet

271,20 zł zł/paczka (8m2)

- 18% Stara cena: 33.90 zł /m2

m2

Potrzebujesz 0.00 m2

Łączny koszt: 0,00 zł

Ilość
1 paczka
8 m2

Potrzebujesz porady naszego eksperta? Zadzwoń: 516 935 682

Wysyłamy w 48h

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 3000 zł

Opis produktu

Podkład pod panele Arbiton M-BASE HEAT to najnowsza technologia naturalnych produktów mineralnych. Produkty te zostały przygotowane w oparciu o minerały i naturalne oleje, wyeliminowano wszelkie barwniki i lakiery, nie zawiera również formaldehydów oraz lotnych związków organicznych. Całość została zapakowana w karton pochodzący w 100% z recyclingu.

Prace badawczo-rozwojowe prowadzone przez ostatnie lata pozwoliły na osiągnięcie parametrów technicznych porównywalnych z najlepszymi produktami na rynku z serii Multiprotec. Zarówno pod kątem wytrzymałości na ściskanie, redukcji dźwięków odbitych (wyciszenia pomieszczenia) oraz przenikalności cieplnej. To właśnie ten parametr jest kluczowy w produkcie M-BASE HEAT, najniższy parametr R pozwala na znaczące oszczędności energii, a co za tym idzie niższe rachunki. Mniej energii to również mniejsze zużycie surowców, czyli kolejny ekologiczny aspekt produktów M-BASE.

Dane techniczne
  • Kategoria Podkłady pod panele
  • Producent Arbiton
  • Grubość 1,5 mm
  • W opakowaniu 8 m2
  • Ogrzewanie podłogowe Tak
  • Zastosowanie Panele laminowane
  • Pochłanianie dźwięku do 15 [dB]
  • Współczynnik oporu cieplnego 0,004 [m2K/W]
  • Wyrównanie punktowych nierówności podłoża (PC) 1,2 mm
  • Odporność na ściskanie (CS) 260 kPa
17 lat doświadczenia

Doskonale znamy rynek wykończeniowy, dlatego naszą misją jest świadczenie Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenia sprawia, że proces doradztwa owocuje korzystnym zakupem i 100% satysfakcją klienta.

Bogata oferta

Bogaty asortyment to propozycja dla każdego, kto pragnie dopełnić swoje wnętrza funkcjonalnymi, ale i niezwykle estetycznymi produktami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne, podłogi każdego rodzaju, sztukaterię oraz akcesoria wykończeniowe

Fachowa pomoc

Nasi doradcy stale poszerzają swoją wiedzę na temat najnowszych trendów, nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla wykończenia każdego domu. Zawsze chętnie służą pomocą, zaprezentują Państwu walory poszczególnych produktów oraz zaproponują najkorzystniejszą cenę

Markowe produkty

W ofercie posiaday produkty wiodących marek takich jak: Quick-Step, Barlinek, Pergo, Parador, Porta, Dre, czy Voster. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów niezbędnych do wykończenia Państwa wymarzonego domu lub mieszkania.