QSVUDLHEAT10​

Podkład HEAT - Quick-Step

32.90 zł / m2

329.00 zł za komplet

297,50 zł za opakowanie

Ilość
1 paczka
10 m2

Dostępność: W magazynie Koszt dostawy: Darmowa dostawa (sprawdź szczegóły)
Opis produktu

Podkład pod panele winylowe HEAT Quick-Step 

Podkład QuickStep HEAT jest dedykowany dla paneli winylowych Quick-Step z kolekcji Alpha oraz Flex. HEAT jest odpowiednim podkładem dla pomieszczeń, w których występują wahania temperatur. Podkład HEAT zapewnia solidne podłoże pod panele winylowe.

PODKŁAD HEAT:

  • wyrównuje wahania temperatur.
  • zapewnia doskonałą izolację akustyczną i redukuje skrzypienie, które rozlega się podczas chodzenia po podłodze.
  • odpowiedni zarówno do systemu ogrzewania i chłodzenia

DLACZEGO PODKŁADY QUICK-STEP?

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

Oszczędza mnóstwo czasu i wysiłku. Podkład Quick-Step jest wyposażony w pasek samoprzylepny i zintegrowaną folię przeciwwilgociową. Łatwo i równo rozwija się na podłożu, sprawiając, że montaż jest bardzo prosty.

DOSKONAŁA OCHRONA PRZEZ WILGOCIĄ

Zintegrowana folia przeciwwilgociowa dokładnie zabezpiecza podłogę przed zawilgoceniem od podłoża.

TRWAŁE POCHŁANIANIE DŹWIĘKÓW

Podkłady Quick-Step zachowują swoją początkową grubość przez wiele lat. Można mieć pewność, że będą zawsze pochłaniać dźwięki w pomieszczeniu, w którym są zastosowane i w pomieszczeniu poniżej.

IDEALNE DO SYSTEMU UNICLIC

Wszystkie podkłady Quick-Step zapewniają stabilne podłoże, które chroni system Uniclic przed ciężkimi meblami i dużymi, krótkotrwałymi obciążeniami, na przykład przez wysokie obcasy.

ELIMINUJE NIERÓWNOŚCI

Podkład Quick-Step stwarza solidną i równą podstawę dla nowej podłogi.

NADAJE SIĘ NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Dzięki wysokiej jakości podkładowi Quick-Step połączenie podłogi laminowanej z ogrzewaniem lub chłodzeniem podłogowym nie jest żadnym problemem.

Oryginalny podkład, z którym zachowujesz gwarancje na panele Quick-Step

Dane techniczne
  • Producent Quick-Step
  • Wymiary 1 m x 10 m
  • Grubość 1,55 mm
  • W opakowaniu 10 m2
  • Ogrzewanie podłogowe Tak
  • Zastosowanie Panele winylowe
  • Współczynnik oporu cieplnego 0,01 [m2K/W]
Opinie

Napisz opinię

17 lat doświadczenia

Doskonale znamy rynek wykończeniowy, dlatego naszą misją jest świadczenie Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenia sprawia, że proces doradztwa owocuje korzystnym zakupem i 100% satysfakcją klienta.

Bogata oferta

Bogaty asortyment to propozycja dla każdego, kto pragnie dopełnić swoje wnętrza funkcjonalnymi, ale i niezwykle estetycznymi produktami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne, podłogi każdego rodzaju, sztukaterię oraz akcesoria wykończeniowe

Fachowa pomoc

Nasi doradcy stale poszerzają swoją wiedzę na temat najnowszych trendów, nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla wykończenia każdego domu. Zawsze chętnie służą pomocą, zaprezentują Państwu walory poszczególnych produktów oraz zaproponują najkorzystniejszą cenę

Markowe produkty

W ofercie posiaday produkty wiodących marek takich jak: Quick-Step, Barlinek, Pergo, Parador, Porta, Dre, czy Voster. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów niezbędnych do wykończenia Państwa wymarzonego domu lub mieszkania.