Wczytuję dane...
O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku z chwilą otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Od tej pory nieustannie się rozwijamy. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez 17 lat działalności naszej firmy jesteśmy w stanie przedstawić państwu najlepszą ofertę na rynku. Wytrzymałe, efektowne i bardzo funkcjonalne – takimi cechami można opisać sprzedawane w naszym  sklepie internetowym podłogi oraz drzwi.

Dlaczego my?

  

Satysfakcja klienta jest najważniejsza

Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów.  Możemy pochwalić się dziesiątkami pozytywnych komentarzy na nasz temat. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym zakupy będą  przebiegały komfortowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

  

Oferujemy szeroki wybór i najlepsze ceny

Znajdziesz u nas szeroką gamę produktów. Specjalizujemy się w sprzedaży podłóg i drzwi wysokiej jakości o dużych możliwościach aranżacyjnych. W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych producentów: Quick-Step, Arbiton, Moduleo, Parador, Premium Floor, Egger, Wicanders oraz drzwi firmy Voster oraz Porta.

  

Stawiamy na wiedzę i fachowe doradztwo

Specjalistyczna wiedza doradców, nieustanne podnoszenie kompetencji i stałe doskonalenie procesów to działania, których celem jest dostarczanie jak największej satysfakcji z zakupów naszym Klientom. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szybką wysyłkę towaru.

Zobacz, jak oceniają nas Klienci