Włączone filtry:
  Producent
  Kolekcja
  Grubość
  Klasa ścieralności
  Ogrzewanie podłogowe
  Metoda montażu
  Wodoodporne

  Panele Quick-Step Majestic 

  Efektowne upiększenie swojego wnętrza jest niezwykle istotne, jeżeli zależy Ci na pięknym i funkcjonalnym mieszkaniu. 

  Polecamy zacząć od podstaw. I to dosłownie! Panele Quick-Step Majestic upięknią Twoje mieszkanie, niezależnie od tego, jaki styl preferujesz. Styl klasyczny? Styl nowoczesny? A może minimalizm? Nie ma to dla nich żadnego znaczenia! Wyjątkowo długie i szerokie deski Majestic znakomicie odwzorowują naturalne drewno – a jak zapewne wiesz, naturalne piękno jest najlepsze!

  Urządź swój dom po królewsku z Panelami Quick-Step Majestic

  Na stronie naszego sklepu fachura.net odnajdziesz wiele interesujących produktów od naszych producentów.  Markę Quick-Step pokochali wszyscy fanatycy wnętrzarstwa od projektanci domów. Oni już się przekonali, że warto wybrać powyższe panele, ze względu na unikatowy wygląd i korzyści, które oferują. Bez dwóch zdań, zmodernizowany w ten sposób dom zyska drugie życie. Warto podkreślić, że cena paneli jest niezwykle atrakcyjna - jeżeli weźmiesz pod lupę oferowane przez nie korzyści, to przekonasz się, że jest to towar, który po prostu się opłaca. Zainwestuj w przyszłość już teraz i poczuj się jak prawdziwy władca!

  Panele Quick-Step Majestic pozwolą Ci poczuć się jak szlachcic z krwi i kości. Cechuje je ogromna wytrzymałość, dlatego pozostaną w dobre kondycji na długie lata. Dostępne są w wielu wariantach oraz motywach kolorystycznych, jednakże wszystkie wyróżnia pewien istotny aspekt. Gwarantują niespotykaną dotąd wodoodporność, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zainstalował je w swojej toalecie lub kuchni.

  Oczywiście możesz je także zamontować w pozostałych pomieszczeniach – każde z nich będzie wyglądać majestatycznie oraz zyska w ten sposób drugie życie. Idealnie będą współgrać z wszelkimi ozdobami z drewna, obrazami oraz wszechstronnymi meblami. Tego rodzaju panele podkreślą wszystko to, co najlepsze w Twoim domu, a potencjalne niedoskonałości zostaną przytłumione ich blaskiem. Stwórz swoje królewskie wnętrze z panelami od producenta Quick-Step! Wiemy, że każdy dom jest tego wart – Ty też się o tym przekonaj!

  Twoje wnętrze zasługuje na traktowanie po królewsku. Kolekcja Majestic idealnie odwzorowuje jasne kolory, więc najlepiej sprawdzi się w łagodnie wykończonych pomieszczeniach. Oczywiście możesz próbować z różnymi wariantami – odkryj swój oryginalny styl i zanurz się w królewskich progach z panelami Majestic od Quick-Step! Twoi goście będą chętnie Ciebie odwiedzać, ponieważ chodzenie po tych panelach to prawdziwy zaszczyt!