Włączone filtry:
  Producent
  Kolekcja
  Grubość
  Klasa ścieralności
  Ogrzewanie podłogowe
  Metoda montażu
  Wodoodporne

  Panele Quick-Step Capture 

  Jesteś poszukiwaczem nowatorskich rozwiązań wykończeniowych we wnętrzach?

  Jeśli tak, to z przyjemnością przedstawiamy Ci jedną z naszych najnowszych kolekcji podłóg – Panele Signature Quick-Step. Czym różnią się od tradycyjnych modeli? Jedną z rzeczy, które je wyróżniają, jest design. Tę przełomową kolekcję charakteryzuje realistyczne wzornictwo, które świetnie imituje strukturę prawdziwego drewna. To absolutny strzał w dziesiątkę dla wszystkich wielbicieli naturalnych rozwiązań wnętrzarskich. Zerknij do naszej oferty!

  Quick-Step Signature – panele nowatorskie i przełomowe

  Jeśli stoisz właśnie przed wyborem zakupu materiałów wykończeniowych do swojego wymarzonego domu, to pamiętaj o jednym: design pomieszczenia to nie tylko dobrze skomponowane meble i akcesoria. Design zaczyna się dużo wcześniej, bo już na etapie prac wykończeniowych i to im należy poświęcić szczególną uwagę. Podjęcie kluczowych decyzji na tym etapie jest kluczowe – w końcu wyposażenie wnętrza zawsze można wymienić – całościowo lub etapami. W przypadku podłóg, ścian, czy sufitów jakiekolwiek zmiany wiążą się zawsze z przeprowadzeniem remontu.

  Właśnie dlatego polecamy Ci zainteresować się naszymi panelami Quick-Step Signature – to doskonałe połączenie designu i funkcjonalności, które świetnie zdobi wnętrza przez lata użytkowania. Ich unikalne właściwości sprawiają, że możesz je z powodzeniem zastosować w każdym pomieszczeniu swojego domu. Wysoka klasa ścieralności, odporność na uszkodzenia i piękny design – to połączenie, jakie powinna posiadać każda wysokiej jakości podłoga!

  Panele Quick-Step Signature to połączenie designu i funkcjonalności

  Nas ta kolekcja zachwyca pod każdym względem. Wyjątkowy design zapewniają jej zróżnicowana faktura i idealna imitacja usłojenia, jaką posiadają panele Signature Quick-Step, sprawia, że ta propozycja doskonale sprawdza się przy wykończeniu nowoczesnego i stylowego wnętrza. Do tego każda z podłóg z tej kolekcji została wyposażona w powłokę hydrofobową HydroSeal, która zapewnia łatwość w pielęgnacji.

  Aby utrzymać Panele Quick-Step Signature w czystości, wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. Regularność tego zabiegu sprawi, że podłoga będzie doskonale chroniona przed bakteriami, brudem i rozlanymi plamami. To praktyczność i estetyka, na którą możesz postawić w każdym pomieszczeniu: w tym także w kuchni i łazience. To także świetne rozwiązanie do każdego korytarza, gdzie szczególnie łatwo o większą ścieralność, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Zerknij do naszej oferty, a znajdziesz w niej szereg intrygujących propozycji!