Panele Quick-Step dąb 

W trakcie remontu lub przygotowań do budowy domu często występują problemy z zakresu designu. 

Jako sklep fachura.net w naszej ofercie znajdują się produkty od wiodących producentów. Jednym z nich jest Quick-Step, którego produkty możemy polecić każdemu koneserowi sztuki budowlanej oraz miłośnikowi zagadnień wnętrzarskich. Panele Quick-Step dąb świetnie odnajdą się tam, gdzie pragniesz zmian – bardzo łatwo jest je dopasować do każdego wnętrza. Ich wyjątkowa jakość oraz wygląd powodują, że cieszą oko wszystkich domowników na długie lata. Jest to produkt, który trzeba po prostu mieć w swoim domu!

Wyjątkowa jakość u Twoich stóp - panele Quick-Step dąb

Nie od dzisiaj wiadomo, że nikt nie lubi męczyć się z trudnym montażem paneli. Nie masz powodów do zmartwień, ponieważ instalacja paneli Quick-Step dąb jest niezwykle prosta – dzięki technologii UniClick możesz je łączyć pod kątem 45 stopni lub prosto. Następnie musisz je tylko docisnąć do momentu, aż usłyszysz charakterystyczne kliknięcie. Gratulacje złota rączko! Jak widzisz, zamontowanie ich wcale nie należy do trudnych zadań.

Trzeba podkreślić, że panele Quick-Step dąb są laminowane – zastosowany w nich wielowarstwowy, syntetyczny materiał cechuje się wysokim stopniem trwałości. Fotograficzna jakość drewna wprowadzi nutkę naturalności w Twoim domu, więc świetnie odnajdą się w takich wnętrzach, gdzie zależy Ci na naturalizmie oraz tradycyjnym, komfortowym pomieszczeniu. Naturalne drewno jest produktem powszechnie pożądanym – obecnie powstaje wiele świetnych zamienników, które dany rodzaj drewna skutecznie imitują, a przy tym są bardzo łatwe w konserwacji. Wszystkie te aspekty znajdziesz w tych panelach. Na co jeszcze czekasz? Postaw na profesjonalne rozwiązania!

Na tym się jednak nie kończy. Świetnie również wyciszają dane pomieszczenie, więc jeżeli pragniesz ciszy i spokoju, to jest to wybór obowiązkowy. Twoje dzieci także na tym skorzystają, ponieważ produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania oraz wyblaknięcia, więc bezproblemowo Twoje pociechy mogą się na nich bawić. Kolejnym atutem jest fakt, że są kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym. Zalicza się do tego zarówno ogrzewanie wodne, jak i elektryczne. Folie grzewcze też są przez nie mile widziane!

Teraz już wiesz, że warto stawiać na nowoczesne rozwiązania. Trzeba  przemyśleć ich zakup, ponieważ niosą ze sobą multum korzyści. Ciepła podłoga? Piękny, dębowy odcień? Radość Twoich dzieci i wydajny odpoczynek dla Ciebie? Nie ma problemu – kupno paneli Quick-Step dębowych zdecydowanie się opłaca!

Opinie naszych klientów